DOŚWIADCZENIE

Prawie wszyscy nasi pracownicy zanim dołączyli do zespołu NB Composites zdobywali doświadczenie w najlepszych ośrodkach w Polsce związanych z kompozytami, m.in. przy produkcji szybowców. Dzięki temu oraz dzięki ogromnej różnorodności wykonywanych zleceń nasza firma posiada duże doświadczenie w pracy z kompozytami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NASZE ZLECENIA
WYKONUJEMY GŁÓWNIE DLA:

PRZEMYSŁU </br>LOTNICZEGO

PRZEMYSŁU
LOTNICZEGO

ASTRONAUTYKI

ASTRONAUTYKI

PRZEMYSŁU <br /> MOTORYZACYJNEGO

PRZEMYSŁU
MOTORYZACYJNEGO

PRZEMYSŁU  <br />JACHTOWEGO

PRZEMYSŁU
JACHTOWEGO

SPECJALIZUJEMY SIĘ...

W wykonywaniu modeli 3D, prototypów, różnorodnych elementów z kompozytów polimerowych oraz foremników z tych materiałów używając metod tradycyjnych oraz trójosiowej frezarki.

DOWIEDZ SIĘ O NAS WIĘCEJ
SPECJALIZUJEMY SIĘ...

Rok 2005

Firma NB Composites zostaje założona przez inżyniera lotniczego, a zarazem pilota szybowcowego - Norberta Borowca.

Rok 2010

Pięć lat działania firmy, to setki zrealizowanych projektów... Specjalizujemy się w wykonywaniu modeli 3D, prototypów i różnorodnych elementów z kompozytów polimerowych.

Rok 2012

Prawie wszyscy nasi pracownicy zanim dołączyli do zespołu NB Composites zdobywali doświadczenie w najlepszych ośrodkach w Polsce związanych z kompozytami, m.in. przy produkcji szybowców.

Rok 2015

W chwili obecnej zdecydowana większość pracowników to pasjonaci lotnictwa i motoryzacji, modelarze, osoby z wykształceniem technicznym lotniczym - wspaniali ludzie na odpowiednich stanowiskach.

NIEZWYKŁA  <br />WYTRZYMAŁOŚĆ!

NIEZWYKŁA
WYTRZYMAŁOŚĆ!

Materiał kompozytowy to tworzywo złożone z dwóch lub więcej komponentów o różnych właściwościach. Jednym z jego składników jest osnowa (nadająca kompozytowi twardość, elastyczność i odporność na ścieranie), a drugim materiał konstrukcyjny (wzmacnia kompozyt). Rolą osnowy jest ochrona materiału wzmacniającego i przenoszenie naprężeń zewnętrznych. Materiał konstrukcyjny odpowiedzialny jest za zapewnienie kompozytowi wysokich właściwości mechanicznych i wzmocnienie osnowy w różnych kierunkach.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz mailowy.

PRZEJDŹ DO KONTAKTU